Заправка автокондиціонера фреоном на Куренівці

Ми звикли пересуватися з комфортом, тому вважаємо за краще автомобілі, оснащені системами кондиціонування повітря. zapr avtokond У міру експлуатації транспортного засобу, кондиціонер починає працювати менш ефективно, що доставляє водієві та пасажирам певні незручності. СТО в Києві «Франт» пропонує послуги по професійній заправці автомобільних кондиціонерів.

Заправка автокондиціонера Сирецька

Протягом року автомобільний кондиціонер, що знаходиться в справному стані, втрачає приблизно 8% холодоагенту. Подібне явище провокує агресивне зовнішнє середовище. Заправка автокондиціонера повинна проводитися в стінах спеціалізованої СТО на Подолі досвідченими майстрами, які знайомі з усіма тонкощами виконання процедури. Вартість послуги багато в чому визначається тією кількістю холодоагенту, яке необхідно закачати в систему, типом і маркою транспортного засобу.

Існує і інша причина для витоку фреону, пов'язана з появою мікротріщин на поверхні патрубків. Вона являє серйозну небезпеку для цілісності внутрішніх систем автомобіля, особливо в умовах звичного для нас клімату. Крізь мікроскопічні тріщини в патрубки просочуються кисень і волога, які сприяють прискореному утворенню вогнищ корозії. Частинки іржі, що відокремилися від патрубка і обертаються всередині системи, можуть привести до серйозних пошкоджень і зробити неминучим дорогий ремонт. Щоб виключити подібні випадки, заправка автокондиціонера куренівка в СТО «Франт» завжди пов'язана з детальною діагностикою всіх компонентів системи.

Заправка та ремонт кондиціонера авто на Подолі

Заправка кондиціонера авто - це завдання, для вирішення якої майстер послідовно проходить кілька етапів робіт. Спочатку він займається ретельної діагностикою ( ультрафіолетова діагностика ) можливих неполадок в системі. Виявлені дефекти обов'язково підлягають усуненню, інакше подальші роботи не дадуть позитивного результату. Після ліквідації несправностей, фахівець сервісного центру в Києві створює в системі вакуум для відкачування скупчилися вологи і повітря. Лише після цього відбувається безпосередня заправка кондиціонера авто відповідним холодоагентом в повному обсязі.

Майстер діагностує і відновлює нормальний рівень масла в компресорі. Якщо вдалося виявити будь-які несправності компресора, які неможливо усунути в ході ремонту, їх піддають заміні.

Діагностика кондиціонера ультрафіолетова, ремонт, заправка автокондиціонера на Подолі

Наша недороге СТО на Сирецькій є кращою на Подолі і в усьому Києві, тому до нас звертаються клієнти з усіх районів міста таких як Оболонь, Куренівка . Ми зібрали команду висококласних фахівців, здатних вирішити будь-яку вашу проблему і усунути несправності в конструкції автомобіля за прийнятну суму. Наявність ультрасучасного діагностичного обладнання і великого набору інструментів дозволяє нам виконувати роботи в рекордні терміни, позбавивши замовників від довгого очікування. Ми знаємо, наскільки для вас важливо мати свободу пересування, тому ніколи не порушуємо позначених при прийомі автомобіля на ремонт термінів.

Наш автосервіс на Подолі гарантує якісне професійне надання послуг на вищому рівні з довгостроковою гарантією результату. Ми займаємося не тільки сервісним обслуговуванням автомобільних кондиціонерів, а і готові допомогти з покупкою компресорного масла, заміною компресора справним агрегатом і відновленням нормального рівня технічної рідини в системі.

Відмовтеся від послуг сумнівних фірм і довіртеся СТО на Сирецькій з бездоганною репутацією і солідним досвідом роботи!

АДРЕСА

STO Frant
Сирецька вулиця, буд 46 а
04073 Київ, Україна
Телефон:+38 050 058 58 85
Наші координати
50.491390 N 30.454315 E
STO Frant. Киев