Доставка автомобіля на СТО

Киевстар +38 098 159 12 12

Будь-яка поїздка на особистому транспорті може закінчитися несподівано. Ми не застраховані від непередбачених поломок основних вузлів транспортного засобу, які можуть стати серйозною перешкодою навіть на шляху до самостійної доставці машини в пункт ремонту.

Крім того, управління несправним автомобілем - це завжди значні ризики для всіх учасників дорожнього руху. dostavka avto sto Щоб вам не довелося ризикувати власним життям та здоров'ям знаходяться в сусідніх машинах людей, ми пропонуємо послугу оперативної доставки автомобіля на СТО за допомогою сучасного евакуатора.

Особливості послуги

Партнером нашої СТО на Куренівці є компанія «Евакуатор ЛТД», відомої на вітчизняному ринку в якості надійного, сумлінного і досвідченого перевізника. У компанії працюють досвідчені водії. Вони забезпечать оперативну і безпечну доставку машини до місця проведення ремонтних робіт.

При необхідності, може існувати можливість зателефонувати критого евакуатора. Сервіс знаходить актуальність, коли водій бажає зберегти процес евакуації в таємниці, або транспортний засіб отримав значні пошкодження, а потрапляння атмосферних опадів на елементи його конструкції вкрай небажано.

Спецтранспорт можна викликати в будь-який район Києва та передмістя. Досить зв'язатися з оператором за контактним номером телефону, озвучити параметри автомобіля і тип поломки, з якою ви зіткнулися. Зазначені відомості необхідні, щоб диспетчер підібрав ту модель евакуатора, здатну найкраще впорається з поставленим завданням. Фахівці компанії з підвищеною увагою підходять до вирішення проблеми кожного клієнта, щоб транспортний засіб оперативно було доставлено до СТО.

Переваги виклику спецтранспорту

Чим доставка автомобіля спецтранспортом вигідно відрізняється від самостійної буксирування? Ви повністю виключаєте ризики отримання машиною додаткових ушкоджень в дорозі і не уявляєте загроз для інших учасників дорожнього руху. Фахівці компанії моментально реагують на кожну інформацію, що надходить заявку, завдяки чому доставка автомобіля є оперативною. Ви економите власний час, а майстри СТО в Києві як найшвидше приступають до відновлення пошкоджених механізмів і вузлів.

Подача техніки за вказаною клієнтом адресою відбувається в максимально стислі терміни, які рідко перевищують 30 хвилин. Для сучасного Києва - це відмінний показник. Мінімальний час подачі спецтранспорту пояснюється професіоналізмом водіїв і вмінням підбирати правильні маршрути пересування, з урахуванням дорожньої обстановки та часу доби.

Процес вантаження-розвантаження евакуатора Повністю находится под контролем вісококласніх Операторів, тому Отримання будь-якіх Додатковий пошкодженню автомобілем віключено. На Виклики в Києві відправляється лишь передова техніка з усіма необхіднімі інструментами та обладнанням.

Чому клієнти обирають «Евакуатор ЛТД»?

«Евакуатор ЛТД» - це компанія, що володіє власним автопарком ультрасучасної і продуктивної спецтехніки. Евакуатори, надані нашим партнером, регулярно піддаються технічному обслуговуванню для попередження можливих несправностей.

Послуги перевезення машини до СТО доступні всім автовласникам, незалежно від поточного стану їх транспортних засобів. Це стало можливим завдяки залученню спецтехніки з платформою зсувного типу до виконання робіт. Підйом автомобіля відбувається завдяки пересуванню платформи і використання гідравлічної лебідки.

АДРЕСА

STO Frant
Сирецька вулиця, буд 46 а
04073 Київ, Україна
Телефон:+38 050 058 58 85
Наші координати
50.491390 N 30.454315 E
STO Frant. Киев