Шиномонтаж Київ

Надання послуг шиномонтажу є одним з пріоритетних напрямків діяльності нашого автосервісу в Києві. Низька якість дорожнього покриття, несприятливі погодні умови та інші обставини змушують кожного автовласника регулярно звертатися в шиномонтаж на Подолі.

Шиномонтаж у Києві є однією з найбільш затребуваних послуг нашого СТО. shinomontazh ua Дана робота включає в себе кілька технологічних операцій по заміні покришок з їх подальшою балансуванням, для підвищення безпеки і рівня комфорту пересування на транспортному засобі.

Кращі фахівці автосервіс «СТО Франт» в обов'язковому порядку здійснюють перевірку тиску в автомобільних шинах. Якщо існує така необхідність, ми готові додатково відремонтувати колісні диски, щоб усунути наявні дефекти і відновити нормальну геометрію. Ремонту дисків завжди передує етап їх детальної діагностики. Це дозволяє майстрам СТО «Франт» виявити всі ушкодження виробів і усунути їх максимально швидко і якісно.

Ми рекомендуємо своїм клієнтам відвідувати шиномонтаж на Подолі не тільки в екстрених ситуаціях, але і з метою профілактики. Щоб максимально убезпечити себе від різного роду неприємностей, перевірку тиску в автомобільних шинах слід проводити з періодичністю один раз в кожні два тижні.

Шиномонтаж Сирецька на Подолі

Професійне надання послуг шиномонтажу дозволить максимально збільшити терміни експлуатації автомобільних покришок і всього транспортного засобу в цілому. Як тільки при русі ви починаєте помічати відчутні ознаки дисбалансу коліс, негайно вирушайте в шиномонтаж на Подолі. Своєчасне усунення несправностей дозволить зберегти маневреність транспортного засобу і забезпечить комфорт під час руху.

Балансування коліс на Подолі

Колісна балансування на Подолі є однією з найбільш поширених послуг, що надаються фахівцями шиномонтажу. Вона затребувана не тільки при сезонної зміні покришок. Професійна балансування на Подолі дозволяє звести до мінімальної величини биття коліс в момент руху транспортного засобу. Причиною виникнення биття однак фахівці вважають відцентрову силу, яка виникає в момент обертання автомобільних коліс. Своєчасна балансування на Подолі - гарантія вашої безпеки і комфортного пересування по будь-яким автодорогах Києва.

Відсутність балансування автомобільних покришок призводить до утворення тих відцентрових сил, які не повинні виникати в робочих елементах сучасного автомобіля. Зазначені сили мають різноспрямованим дією, у зв'язку з чим посилюються вібрації в момент пересування машини, її вузли відчувають підвищені навантаження.

Своєчасне відвідування шиномонтажу для балансування автомобільних коліс дозволяє уникнути надмірного зносу покришок, зниження безпеки руху, зменшення ресурсу елементів підвіски, появи дискомфортних відчуттів через передачі на рульове колесо підвищених вібрацій.

Як часто відвідувати шиномонтаж?

Шиномонтаж в Києві на Поділ

Багато автовласників впевнені, що до послуг шиномонтажу слід вдаватися лише при сезонної зміні покришок і в разі пошкодження гуми. В дійсності. Це не зовсім вірно. В умовах спеціально обладнаній станції шиномонтаж Сирецька, наші майстри проводять і інші, не менш важливі операції:

- накачування коліс;
- безкамерні відновлення, шина;
- усунення слідів проколів;
- монтаж / демонтаж автомобільних колеса;
- балансування покришок.

Надання всіх послуг автосервіса STO Frant відбувається на високому професійному рівні, щоб, залишаючи шиномонтаж, ви були абсолютно впевнені у власній безпеці на дорогах.

АДРЕСА

STO Frant
Сирецька вулиця, буд 46 а
04073 Київ, Україна
Телефон:+38 050 058 58 85
Наші координати
50.491390 N 30.454315 E
STO Frant. Киев