Ремонт радіаторів на Подолі

СТО «Франт» на Подолі надає широкий спектр послуг з ремонту і діагностиці транспортних засобів. Однією з наших спеціалізацій служить кваліфікований ремонт алюмінієвих радіаторів і інших різновидів агрегатів.

У Києві ми відомі як відповідальна, досвідчена команда remont radiator майстрів, готова взятися за роботу будь-якої складності. Ми володіємо багатою практикою в усьому, що стосується діагностики транспортних засобів та зобов'язуємося виконати ремонт авторадіаторів на бездоганному рівні.

Наші майстри здійснюють професійний ремонт радіатора охолодження при використанні професійного обладнання та перевірених інструментів. Якщо ви не готові чекати і вас влаштовує тільки терміновий ремонт радіаторів, наша СТО впорається із завданням в максимально оперативно.

Точна вартість на послуги, що надаються підраховується після детальної діагностики транспортного засобу, перевірки агрегату на герметичність. Також ціна може залежати від ступеня природного зносу радіатора. Ознайомитися з орієнтовними тарифами ви можете, зв'язавшись з нами за вказаним номером.

Ремонт радіатора охолодження у Києві

Спершу наші фахівці проводять візуальний огляд радіатора з метою всебічної оцінки його стану. Візуальна діагностика проводиться абсолютно безкоштовно і не вимагає попереднього запису. Процедура займає мінімум часу, але необхідна для визначення обсягу майбутньої роботи. Оцінивши ступінь зносу алюмінієвих радіаторів, і оглянувши їх на предмет корозії, майстрам простіше розрахувати попередню вартість робіт.

В рамках діагностики проводиться дефектовка радіатора з метою визначення проблемної ділянки. Процес передбачає деякі енерговитрати і скрупульозний огляд. Щоб провести дефектовку якісно, ​​наші фахівці знімають радіатор з автомобіля. Щоб заощадити на підсумковій вартості робіт, клієнт може привести агрегат в знятому вигляді.

У деяких випадках якісний ремонт авторадіаторів вимагає ретельну прочищення трубок. Майстри СТО «Франт» на Подолі практикують унікальні способи механічного очищення трубок, при яких не потрібні розпаювання і зняття бачків. Таким чином, радіатор не піддається пошкоджень.

Паяння радіатора в Києві Сирецька

Якщо радіатор має механічні пошкодження (наприклад, після ДТП), відновити які неможливо, ми пропонуємо заміну даних елементів на нові. Вартість капітального ремонту радіатора складається з ряду факторів: витрачений час, необхідні витратні матеріали, ціни запчастин.

Капітальний ремонт передбачає відновлення функціоналу агрегату. Крім того, наша автомайстерня надає гарантію якості на заводському рівні. Таким чином, можна істотно продовжити термін експлуатації радіатора, поліпшити теплообмін, підвищити якість заводських елементів.

Варто враховувати, що капітальний ремонт - процес складний і тривалий. Майстри нашої СТО в Києві виконують повний спектр робіт:

Пайка радіатора охолодження, обігрівача

розбирають радіатор на болтові і спаяні елементи;

чистять всі деталі зовні і зсередини;

готують елементи агрегату до спайці; виробляють пропайкой з'єднань і покриттів трубної дошки;

виконують остаточну збірку з подальшим тестуванням радіатора (перевірка на герметичність);

завершальний штрих - просушка і фарбування авторадіаторів.

Незважаючи на трудомісткість процесу, ми дотримуємося гнучкої цінової політики. Встановлені нами тарифи істотно нижче, ніж у більшості наших конкурентів. Неважливо, що саме вас цікавить, швидкий ремонт або капітальний - переплачувати Вам не доведеться.

АДРЕСА

STO Frant
Сирецька вулиця, буд 46 а
04073 Київ, Україна
Телефон:+38 050 058 58 85
Наші координати
50.491390 N 30.454315 E
STO Frant. Киев