Рихтування колісних дисків в Києві

Пересування на особистому автотранспорті по дорожньому полотну неналежної якості неминуче призводить до пошкодження колісних дисків. Жоден водій не застрахований від подібного явища, це - всього лише питання часу.
Особливості відновлення колісних дисків.

Рихтування дисків сучасного автомобіля здійснюється на компактних верстатах, якими оснащена СТО. rihtovka diskov ua Один з верстатів необхідний для проведення діагностичних заходів, а другий - для грубої рихтування. На третьому апараті здійснюється фінішне вирівнювання поверхні. Застосування подібного обладнання дозволяє досягти максимально швидко точного відновлення геометрії колісних дисків.
діагностика дефектів.

Діагностичні заходи передують будь-яких операцій з виправлення вад автомобільних дисків недорого. В СТО «Франт» на Подолі надає діагностику можливих пошкоджень займає мінімальний час і проводиться на високоточному обладнанні. Майстер фіксує колісний диск на станочном валу і прокручує його кілька разів навколо осі. У момент обертання диска, зчитування інформації про порушення геометрії вироби відбувається завдяки спеціальним детекторів.

Ремонт колісних дисків Поділ

Для усунення виявлених недоліків, майстри СТО на Подолі встановлюють виріб на витяжної стенд.
Діагностичні заходи вважають найбільш важливою стадією усунення можливих дефектів. Вони ж дозволяють контролювати результат, отриманий в процесі вирівнювання колісного диска.

Провідні автомеханіки в Києві рекомендують здійснювати періодичний контроль геометрії автомобільних дисків через кожні 10 000 км. пробігу. Витяжка колісного диска на спеціальному верстаті майстер центрує колісний диск і надійно фіксує його за допомогою гайки. З цього моменту, починається безпосередня рихтування дисків транспортного засобу. Усунення виявлених деформацій здійснюють послідовно.

Шиномонтаж Київ Сирецька

Наш шиномонтаж та прокатка дисків має найкращим обладнанням в Києві, яке дозволяє вести усунення заломів і більш складних дефектів, в тому числі, «вісімок». Майстри працюють над відновленням максимально точної геометрії колісного диска. Для досягнення ідеального результату, надалі наші фахівці переносять виріб на прокатний верстат для завершальній стадії обробки.

При наявності значних пошкоджень, ремонт дисків автомобіля неминуче пов'язаний із застосуванням жорсткого механічного впливу. Фахівці стежать за тим, щоб вирівнювання було досить плавним. Це дозволяє максимально зберегти первісну структуру справа, використаного для створення автомобільного диска. Щоб зробити вплив на диск найбільш дбайливим, майстри СТО здійснюють якісно рихтування легкосплавних та залізних дисків в кілька стадій.

Рівняння, балансування дисків автомобіля у Києві

Наш шиномонтаж має в розпорядженні сучасний прокатний верстат, на якому поверхня колісного диска вигинається під впливом спеціальних вальців. У процесі вирівнювання поверхні одночасно бере участь три ролика. Це дозволяє:

- виправити абсолютно будь-які западини;

- втиснути будь-які шишки.

Вирівнювання поверхні відбувається одночасно в трьох площинах. У складних ситуаціях, вплив одночасно прикладається до кількох точках. Прокатний верстат необхідний для усунення найменших дефектів, що збереглися на поверхні після стадії грубого вирівнювання. Колісні диски з незначними ушкодженнями можуть бути піддані виправленню без проходження проміжного етапу. Чекаємо Вас на автосервіс STO Frant !

АДРЕСА

STO Frant
Сирецька вулиця, буд 46 а
04073 Київ, Україна
Телефон:+38 050 058 58 85
Наші координати
50.491390 N 30.454315 E
STO Frant. Киев